Контактні телефони (050) 162 69 73 (067) 332 25 00 (093) 332 16 29
Комерційна нерухомість

Будинок на березі синього озера – чи не цю інвестицію ви шукали роками?

Чи хотіли б ви прокидатися від шуму вікових сосон у будинку, самою природою захованого на березі синього озера, оповитого давніми легендами? Виходити на веранду і пити чай, слухаючи безкінечні переливи пташиних голосів? А може, ви хотіли б бродити цілими днями незайманими лісами, дихаючи смолистим повітрям і збираючи справжні лісові дари – гриби, чорниці, малину? А уявіть, що за кілька кроків від дверей вашого казкового будиночка, у самій гущі очерета, на вас чекає прив’язаний човен… Хотіли б ви  жити у славетних місцях “Лісової пісні” Лесі Українки, в оточенні русалок і товаристві Того, хто греблі рве? Хотіли б купатися у чистій воді найглибшого озера України та прокласти свої власні приховані стежки у Шацькому заповіднику, в озерно-лісовому краї, відомому на всю Європу? Хотіли б мати будинок в курортному місці, популярність якого постійно зростає?

Ми здійснимо вашу мрію! Будинок або котедж, для себе та для гостей. Така нерухомість – одне рішення на всі випадки життя. Можна жити самому, як у казці, можна відпочивати з родиною та близькими друзями, можна здавати будинок гостям і туристам – попит на житло в районі Шацьких озер росте з кожним роком.

Шацький національний природний парк – унікальний куточок на території України, який поєднує цілюще повітря, величні ліси, піщані пляжі і срібну воду озер. Парк створений у 1983 році в Шацькому районі Волинської області – тисячі гектарів лісів, різноманітність лікарських трав, безліч грибів та ягід, а навколо – прозорі і чисті озера з великою кількістю риб… Усе це може бути прямо поруч з вами!

Внутрішній туризм України найближчими роками розвиватиметься: з’явилося чимало зацікавлених в такій пропозиції людей, а попит, як відомо, породжує пропозицію. Купуючи будинок на Шацьких озерах, ви стаєте власником нерухомості в унікальному заповіднику з неперевершеною природою і чистим повітрям, успішним інвестором, отримуєте можливість почати безпрограшний гостьовий бізнес. Розгляньте наші об’єкти – це те, що потрібно саме вам!

$80000
вулиця Жовтнева, 124, Світязь, Волинська область, Україна, 44021
Іван (063) 587-54-99
Інші пропозиції